Namangan viloyati tadbirkorlar va ishbilarmonlar diqqatiga!
Davlat aktivlarini boshqarish agentligi tomonidan joriy yilning 31-may (shanba) kuni soat 10:00 da Namangan shahri, Davlatobod tumani, I.Karimov koʻchasi, 5-uyda joylashgan "Madaniyat markazi" binosida Namangan viloyatidagi xususiylashtirilishi belgilangan davlat aktivlari, jumladan, korxonalardagi davlat ulushlari, boʻsh turgan davlat mulki obyektlari va sotilishi belgilangan yer maydonlari toʻgʻrisida tadbirkorlar va investorlar uchun "Roadshow" taqdimoti oʻtkaziladi.
Taqdimotda faol qatnashing va davlat aktivlarini sotib olish uchun qulay imkoniyatni qoʻldan boy bermang!!!

Вниманию предпринимателей и бизнесменов Наманганской области!
31 мая текущего года в 10:00 в здании "Центр Культуры", расположенного по адресу г.Наманган, Давлатабадский район, улица И.Каримов 5, Агентство по управлению государственными активами проведёт “Roadshow” презентацию государственных активов, в частности государственных долей в предприятиях, пустующих государственных объектов и земельных участков, подлежащих приватизации в Наманганской области.
Принимайте активное участие в Roadshow и не упустите выгодную возможность купить государственные активы!!!