Бухоро вилояти тадбиркорлари ва ишбилармонлари диққатига!
Давлат активларини бошқариш агентлиги томонидан жорий йилнинг 16 май (жума) куни соат 10:00 да Бухоро шаҳри, Пиридастгир кўчаси, 13 уйда жойлашган Бухоро шахар "Ишга марҳамат мономаркази" биносида Бухоро вилоятидаги хусусийлаштирилиши белгиланган давлат активлари, жумладан, корхоналардаги давлат улушлари, бўш турган давлат мулки объектлари ва сотилиши белгиланган ер майдонлари тўғрисида тадбиркорлар ва инвесторлар  учун "Roadshow" тақдимоти ўтказилди.
Тақдимотда фаол қатнашинг ва давлат активларини сотиб олиш учун қулай имкониятни қўлдан бой берманг!!!

Вниманию предпринимателей и бизнесменов Бухарской области!
16 мая (пятница) текущего года в 10:00 в здании Бухарского Центр занятости "Моноцентр Ишга Марҳамат" расположенного по адресу город Бухара, улица Пиридастгир, дом 13, Агентство по управлению государственными активами проведёт “Roadshow” презентацию государственных активов, в частности государственных долей в предприятиях, пустующих государственных объектов и земельных участков, подлежащих приватизации в Бухарской области.
Принимайте активное участие в Roadshow и не упустите выгодную возможность купить государственные активы!!!